Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Halı Ebatı
Ürün Özellikleri
Kumaş Yapısı
Temel Özellikleri
İade ve Değişim
Kargo ve Teslimat
Yıkama Talimatları
Halı Örtüsü Sipariş Verirken Dikkat!
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 3 .
EVLOJİ 3D HALI ÖRTÜSÜ

Evloji 3D halı örtüleri birbirinden farklı ürün seçeneği ile siz değerli müşterilerimizin huzurunda görücüye çıkmıştır. Yeni nesil teknolojilerle, dijital baskının sınırlarını zorlayarak 3D görüntü elde edecek şekilde halı örtüsü üretimlerimiz başlamıştır. Şimdilik vitrinimizde 3 adet ürün olsada ileriye dönük olarak bu konu hakkında gelişmeye müsait tasarımlarımız bulunmaktadır. 3D halı örtüsü bugünümüzün ve geleceğimizin en aktif ürünlerinden bili olacaktır, şüphesiz ki bu durumu şimdiden görebiliyoruz. Talepleriniz ve geri dönüşleriniz bize ulaştığında mutlu oluyoruz, sizlerden gelen bilgiye istinaden 3D halı örtülerine daha fazla zaman ayıracağımızın dersini almış bulunmaktayız.

3D halı örtüleri Evloji'de hayal gücü kullanılarak üretilmiştir. 3D halı örtülerinin de en büyük özelliği beyini yanıltıp gerçeği yansıtmsından geçmektedir. Kaliteli baskı makinemiz sayesinde bu durum bizim için çok basit bir hal alıyor. Her zaman söylediğim gibi dijital baskının sınırlarını oldukça zorluyoruz! sınırımız olmadan bu kadar gerçekçi 3 boyutlu tasarımlar çıkartmak çok zor olurdu doğrusu. Sizlerden üç boyutlu halı örtülerimiz için aldığımız geri dönüşler bizim için çok önemlidir, biz Evloji'nin geleceğini sizden gelen yorumlara istinaden şekillendiriyoruz. Tasarımlarımızın tamamı Evloji grafiker takımı tarafından dijital ortamda tasarlanmaktadır. 

Kaliteli 3D halı örtüleri çıkartmak için çok çalışıyoruz, gelecek zamanda birçok 3D tasarım ürünü ile karşınızda olacağız. 3D halı örtüleri modelinin ücretleri diğer halı örtülerinden farklı değildir, standart bir ücret politikamız bulunmaktadır. Diğer satış yerlerinde 3D olduğu için fark alanlar gördüm, bunlar çok yanlış yaklaşımlardır. 3D ile normal bir halı örtüsü arasında yapılan tüm işlemler aynıdır, tasarımsal olarak başka bir boyutu bulunmaktadır. 3D halı örtüleri ile dikkat çekecek bu tasarımları evinize taşıyabilir, tüm gözleri halınıza çekebilirsiniz. Zaten 3D halı örtüsünü bu kadar ilgi çekici yapanda budur. Özellikle çocuklu ve bebekli aileler tercih etmektedir, gerçekliğinden dolayı çocukların ve bebeklerin oldukça ilgisini çeken ürünlerdir. 

E-BÜLTEN
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?