Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Halı Ebatı
Ürün Özellikleri
Kumaş Yapısı
Temel Özellikleri
İade ve Değişim
Kargo ve Teslimat
Yıkama Talimatları
Halı Örtüsü Sipariş Verirken Dikkat!
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 3 .
EVLOJİ ÇOCUK ODASI HALI ÖRTÜLERİ

Hayatımızın her alanında evimizde bulunan halıları yaşam alanlarımıza göre kullanmaktayız. Salon için ayrı, mutfak ve banyolar için ayrı, çocuk odaları için çok farklı şekilde halı modelleri kullanmak durumunda kalırız. Çocuklarımız günün birçok zamanını odalarında geçirirler, onların ilgisini çekecek şeylere yöneltmeyi hiç düşündünüz mü? genelde zaten bir oyun alanı olan odalarımız için özel olarak tasarladığımız çocuk odası halı örtülerinizi gözden geçirmenizi dileriz. 

İçerisinde birden çok halı örtüsü modelini barındıran çocuk konsepti sayesinde, birçok oyun oynamakta mümkün. Örnek olarak vermek gerekir ise, kızlar için seksek desenli modeller, erkekler için trafik ve yol desenli modeller, ingilizce eğitim setinden oluşan modellerimizin yanı sıra harfkler ve sayılar ile oluşan geniş bir çocuk odası halı örtüsü konseptimiz bulunmaktadır. Tasarımların tamamı Evloji bünyesinde yapılmıştır, bunlara ilave olarak halı örtüsü modellerimiz değil de halı kategorisinde görebileceğiniz gibi desenli halılar yapılmıştır. Sağlıklı bir yaşam istiyorsanız halı örtüsü çocuklu ailelerin bulundurması gereken bir üründür. Hem kullanım amacı itibari ile hem de sağladığı yüksek yaşam standartları için çocuklu ailelerin bu ürünü kullanmasını Evloji olarka tavsiye ediyoruz. 

Çocuklarımızın sağlığı herşeyin ötesindedir, peki odalarında bulunan halı ne kadar sağlıklı? hiç bunu sorguladınız mı? Welsoft halı örtüsünün özelliklerinde gördüğünüz gibi kullanmış olduğumuz kumaş antibakteriyel özelliğe sahiptir, toza karşı alerjisi olan, astımı olan ve halıdan zarar gören kişiler için ideal bir kumaştır. Yumuşak dokusu ile bebeklerimizin vazgeçilmezidir. Welsoft kumaş yapısı itibari ile, halının üzerine işlendiği andan itibaren yer tabakasını sıcak tutar, herhangi bir soğukluk hissetmezsiniz. Kuzey kesimi soğuk iklimli bölgelerde bu kumaş kullanılır, Evloji olarak kumaşın birçok avantajını sizlere aktardık, Welsoft ile birlikte aklınız artık çocuklarınızda kalmayacak.

E-BÜLTEN
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?