Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 .
Ürün Bulunamadı
EVLOJİ KIRLENT MODELLERİ

Evloji'nin ana ürünlerinden biride kırlenttir. İnternet mağazamızda yüzlerce kırlent modeli göreceksiniz, bunları yüklemesi zaman alacaktır ancak gün geçtikçe mağaza üzerinde daha fazla ürün görmeye devam edeceksiniz. Model olarak tamamen günümüze göre modern tasarımlar seçmekteyiz. Modern tasarımlar yanı sıra klasik tasarımlarda olacak ancak gerek 3D Kırlent tasarımlarımız gerek ise Vintage konseptli modern tasarımlarımız ile Evloji dikkat çekmeye devam ediyor. 

Kırlentler özellikle salonlarımız vazgeçilmez dekor ürünleridir. Farklı tasarımda kırlentleri kullanarak bir kombin yapmaya çalışanlar ve ya halısına uygun bir kırlent tasarımı bulmaya çalışanlar, bunların hepsini Evloji olarak gördük ve yaşadık. Daha da ileriye gidecek olursak, sizlere özel tasarım kırlent hizmetimizden bahsetmek isteriz. Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz herhangi bir halı örtüsü ve ya halı modeline uygun olarak, aynı kumaşta ve ya yakın kumaşlarımızdan birini seçerek, kırlentlerinizi o tasarıma göre dizayn etme şansımız bulunmaktadır. 

Gerek 3D Kırlent gerekirse özel tasarım kırlentlerin ücretleri değişmeksizin aynıdır ve kırlentler Halı örtüsü alan müşterilerimize ücretsiz kargo seçeneği ile gönderilmektedir. Kırlent için gönderi ücreti 9,90 TL tüm Türkiye'ye kargo yapılmakta olup, 5 kırlent üzeri sipariş verenlere ücretsiz kargo seçeneği ile gönderilmektedir. Sizde eşi benzeri olmayan kırlentlerimizi şimdi denemek ister misiniz? uygun fiyatlı kırlent almanın tam sırası, tüm kırlent modellerimizde %10 indirim bulunmaktadır. 

E-BÜLTEN
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?