Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 5 .
EVLOJİ ORGANİZER

Ne kadar ihtiyacım olabilir ki? diye düşünmeyin. Organizer hayatımızı kolaylaştıran ürünlerin başında gelir, ancak biz bunu farketmeyiz. Günlük hayatımızın stresi, acil işlerimiz, sabah işe geliş ve akşam işten çıkış. Rutin olarak aynı şeyleri tekrarlayıp dururuz ve bu doğrultuda en çok ihtiyacımız olan şey, giyinmek aynı şekilde kuşanmaktır. Bugün ne giymeliyim? hangi ayakkabıyı giymeliyim? nerden bulacağım? nasıl bulacağım? vs. gibi soruların en basit cevabıdır bence organizer. Gelin bakalım bu organizer hayatımızı nasıl kolaylaştırıyor, yakından inceleyelim? 

Organizer, dolap düzenlenmelerinde işe yarayan tertip ve düzeni yansıtan bir üründür. Temel olarak anlamı budur. Organizer olmadan bir dolap düzeni, ne kadar düzenli de olsanız karışık ve konsept olacağından %100 olarak verimli bir sonuç vermez. Buna karşılık organizerli bir dolap ise derli toplu dediğimiz düzene daha yakındır. Dolap içeriği olarak istediğimizi istediğimiz yerde konumlandırma şansı verir bize. Evloji organizerleri sayesinde dolapta hiçbir zaman karışıklık olmaz. 

Yaptığınız kombinleri ayırabilirsiniz, model olarak ayırabilirsiniz, ayakkabılarınızı aynı şekilde başka bir bölgeye ayırabilirsiniz ve aklınıza gelebilecek her türlü guruplandırmayı yapabilirsiniz. Guruplandırmanız bitti ise organizerin diğer bir yararlı etkenini açıklıyoruz, evet sesleri duyar gibiyiz. Kullananlar gayet iyi bilirler ki, Organizer dolapta %50 oranında yer açmaktadır. Elle yapılan ve karışık düzende konulan kıyafetlere artık son veriyoruz. Evloji organizerlerini deneyin ve farklı hemen hissedin.
E-BÜLTEN
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?