Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Halı Ebatı
Ürün Özellikleri
Kumaş Yapısı
Temel Özellikleri
İade ve Değişim
Kargo ve Teslimat
Yıkama Talimatları
Halı Örtüsü Sipariş Verirken Dikkat!
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 42 .
EVLOJİ HALI ÖRTÜSÜ

Evloji halı örtülerini birçok kategoride incelemek mümkündür. Bizi diğer firmalardan ayırabilir yapan en büyük özellikte budur aslında. Evloji olarak sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak bir çalışma gerçekleştirdik. Bu çalışmamızda, lastikli halı örtüsü ürünlerimizi birbirinden farklı kategorilere bölebilme imkanımız oldu. Lastikli Halı Örtüsü adı altında binlerce ürün listelemek amatörce bir ticaret ruhudur. Bu hata tekrar yapılmamalı ve müşterinin aklında soru işaretleri kalmamalıdır. Yaşam alanlarımızın şık görünmesini hepimiz isteriz.

Evloji halı örtüleri size bu şıklığı vermektedir. Halı örtülerimiz welsoft kumaş ile ölçünüze özel olarak dikilmektedir. Dijital baskı uygulaması bu kumaşın üstüne yapılmaktadır. Halı örtülerimiz kesinlikle kayma yapmaz, üst tarafından toplama yapmaz. Tam olarak saydığımız bu özelliklere göre tarafınıza özel olarak üretilmektedir. Ürünlerimiz Antibakteriyel'dir, bu sebeple bebekli  ve çocuklu aileler gönül rahatlığı ile bu kumaşları tercih edebilirler. Welsoft dokusu itibari ile çok sevilen yumuşak dokulu bir kumaştır. Çocuklarınız bu örtünün üzerinden kalmak istemeyecek. Lastikli olmasından sebep, altta bulunan halınızı sıkı bir şekilde sarar ve halı ile bütünleşir. Üzerinde istediğiniz kadar vakit geçirsenizde çekme ve ya toplama yapmaz. Evloji halı örtüsü, toplama ve kayma konusunda garantili bir üründür.

Tüm bu durumları göz önüne alarak sipariş verilmesi gerekmekte olup, dijital baskılarda kargo süresi klasik modellere göre daha uzundur. Toplamda 7 ile 10 iş günü arasında bir kargolama süreci bulunmaktadır. Bu sürede değişkenlikler görebilirsiniz, dijital baskılı halı örtülerimizin üretimi diğer örtülere göre çok daha zor süreçlerden geçmektedir. Hayalinizdeki halı örtüsüne kavuşmanıza çok az kaldı, birbirinden farklı halı örtüsü modelleri Evloji'de sizleri bekliyor olacak.

E-BÜLTEN
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?