Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Halı Ebatı
Ürün Özellikleri
Kumaş Yapısı
Temel Özellikleri
İade ve Değişim
Kargo ve Teslimat
Yıkama Talimatları
Halı Örtüsü Sipariş Verirken Dikkat!
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 1 .
EVLOJİ ÇİÇEK KONSEPTİ HALI ÖRTÜSÜ

Birbirinden farklı ve birbirinden güzel Çiçek temalı lastikli halı örtülerini sizler için Evloji'de sergiledik. Yüzlerce tasarım arasında özenle seçilmiş bu çiçek temalı konsept tasarımlarım lastikli halı örtüleri salonların ve mutfakların aynı zamanda banyoların olmazsa olmaz örtüleri arasına gireceklerdir. Günümüzde evlerimizde yaygın olarka kullandığımız modelleri baktığımızda çiçek desenlerinin aktif olarak kullanıldığını görebilirsiniz.

Evloji olarka bizler, çiçek deseninin ülkemizde ne kadar sıklıkla kullanıldığını biliyoruz. Bunun için çiçek konsepti oluşturup biran önce sizlerle buluşturmak istedik. Çiçek temalı halı örtüleri, diğer halı örtülerine istinaden daha fazla ilgi görmekte ve satışları daha aynı şekilde daha çok satmaktadır. Birbirinden farklı desen ve renk seçenekleri ile bu konsepti sizlere sunmanın mutluluğu içerisindeyiz. 

Sizlere yaklaşık iki ay gibi bir sürede elimizden geldiği kadar farklı tasarımlar sunmaya çalıştık. Bunların en sonununcusuda Çiçek temalı olanlar oldu. Yıllardır bu sektörün içindeyiz, yıllardır bu alanda hizmet veriyoruz. Çiçek temalı Evloji halı örtülerine güveniyoruz. Markamızın verdiği güven ile içiniz rahat bir şekilde bu konseptte oluşturduğumuz her lastikli halı örtüsünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.
E-BÜLTEN
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?