Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Halı Ebatı
Ürün Özellikleri
Kumaş Yapısı
Temel Özellikleri
İade ve Değişim
Kargo ve Teslimat
Yıkama Talimatları
Halı Örtüsü Sipariş Verirken Dikkat!
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 2 .
EVLOJİ MUTFAK HALI ÖRTÜSÜ

Ev hanımları günlük hayatının %40'lık bölümünü mutfakta geçirirler. Hal böyle olunca evin en çok ve en aktif kullanılan bölgesi mutfaklar oluyor. Kullanımı bir yana bırakın işlevi gereği en çok, aynı şekilde en hızlı kirlenen bölümde mutfaklarımızdır. Sizler için üretimini yaptığımız bu ürünler işte tam bu işe yarayacak şekilde tasarlanmıştır. Dilediğiniz zaman başka bir mutfak halı örtüsü kullanın, dilediğiniz zaman çıkarın tamamen keyfinize kalmış bir durum söz konusudur. Sizler için ürettiğimiz Evloji mutfak konseptimizde ise mutfak temalı ürünler bulunmaktadır.

Sadece evimizin mutfakları için değil, kafeler ve genel kullanıma açık olan her alanda bu halı örtülerini kullanabilirsiniz. Yıkaması gayet kolaydır, normal ayarda çamaşır makinesine atıp yıkayabilirsiniz. Ertesi gün kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Halınızın kirlenmesini engellemek, halınıza yeni bir görünüm sağlamak. Gördüğünüz gibi, halı örtüsünün en büyük özelliği de zaten bu şekilde bir pozitif etkiyi bize sunmasıdır. Temizlenmesi, kullanması ve kaldırması oldukça basittir, birkaç model alıp her gün farklı şekilde değiştirip kullanabilirsiniz. 

Desenlerimizden bahsetmek istersek, Evloji konsept listeleme olarak sadece mutfak halı örtülerini size sunmaktadır, yani sadece mutfak temalı bununla alakalı olarak ürünler sunacaktır. Sadece bu ürünler değil, örnek verirsek diğer klasik desenleride mutfaklarında kullanan bir çok müşterimiz bulunmaktadır. Mutfak ürünleri üstünde çalışıyor ve yeni modeller geliştirmeye devam ediyoruz. Tasarım ekibimiz her gün yeni modelleri gönderiyor bende sanal mağazamızda sizlerin huzuruna çıkartıyorum.

E-BÜLTEN
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?