Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 2 .
EVLOJİ HALI VE KİLİM MODELLERİ

Evloji Halı ve kilim modelleri, bu bölümde sadece tasarım ürünlerimizi ön planda tutacağız ve sadece Evloji markalı ürünlerin satışı yapılacaktır. Şuanda fazla tasarım ürünümüz olmasada atölyemiz ile yaptığımız görüşme neticesinde el dokuma halılar, vintage tasarımlar ve orjinal patchwork halılar stoklarımızda olacaklar. Bunun yanı sıra halılarımızda yıkanabilir ve kolay temizlenebilir segmentleri olmasına özen gösteriyoruz. Günümüz teknolojisinde, yıkanamayan halıların hem temizlenmesi hem de yıkanması bildiğiniz gibi eziyet ve külfettir. Evloji'de tasarlanan her ürün, makinede rahatlıkla yıkanmaya ve elde çok basit bir şekilde temizlenmeye müsaittir.

Ürünlerimizin her zaman arkasındayız, halı ve kilimleriniz Evloji garantili olarak sizlere gönderilmektedir. Özellikle Vintage tasarımlarımız ve Patchwork tasarımlarımız ustamız tarafından el emeği ile üretilmektedir, hiçbir yerinde makine vuruşu kullanılmamaktadır. Bu bizi diğer halı firmalarından farklı kılar. Özellikle Patchwork halılarımız her modelden dizayn edilmekte ve üretilmektedir. Gönderi süreleri 5 ile 10 iş günü arasında olmaktadır. Halı örtülerinde olduğu gibi, halılarımızda ücretsiz kargo seçeneği ile tarafınıza gönderilmektedir. 

Evloji'de her halı ve kilim sizin belirtmiş olduğunuz ölçülere göre üretilmektedir. Halı örtüsünde olduğu gibi halı ve kilim modellerimizde tarafınıza özel üretilmekte olup, beğenmediğiniz taktirde iadesi söz konusu olmamaktadır. Çünkü belirtmiş olduğunuz ebatlarda bu halıları atölyemizde yaklaşık olarak 10 günde hazırlıyoruz ve iade aldığımız taktirde bu halı-kilim ürünlerimizi tekrardan satışa koyma şansımız maalesef olmamaktadır.
E-BÜLTEN
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?