Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 6 .
EVLOJİ KOLTUK ÖRTÜSÜ

Kalitenin bir marka olduğu internet sitemizde lüks, şık ve bir o kadarda kendinden emin koltuk örtüsü tasarımları ile karşınızdayız. Tamamen kolay kullanım, tak çıkart ve yıkama mantığı ile hazırlanmış bu ürünler koltuklarınız ile %100 uyum sağlamaktadır. 3 kişilik, 2 kişilik ve tekli koltuk örtüsü olmak üzere 3 gurupta inceleyebiliriz. Evloji koltuk örtüleri oldukça kullanışlıdır, çift arayüzü bulunmakta olup her iki tarafıda genel olarak kullanıma uygundur. Kanatları sayesinde koltuk başlarını da koruma altına alırlar. Çift yüzü sayesinde de dilediğiniz zaman farklı renk seçeneklerini kullanma şansınız bulunmaktadır.

Çift renk olmasının çok avantajı vardır, örnek verecek olur isek Bej tarafı kirlendiği zaman diğer tarafını kullanabilirsiniz. Alacağınız renk kombinasyonuna göre kullabnabilirsiniz. Şimdilik Bej - Kahve ve Beyaz - Fuşya seçeneklerimiz mevcut, ilerleyen zamanlarda renk seçeneklerini geliştireceğiz. Koltuk örtülerimiz yapı itibarı ile yumuşaktır. Örtülerin içi elyaftır, özel kumaştan üretilmiştir. 

Koltuk örtülerimiz elde yıkanabilmektedir. Maksimum olarak 30 derecede yıkamanızı öneririz. Çamaşır suyu ile leke sökücü kimyasalları kullanmamanızı tavsiye ederiz. Ütü vuracaklar ise ılık sıcaklıkta ütü vurmalıdır ve son olarak koltuk örtülerini kesinlikle ıslak bekletmemelisiniz. Kullanışlı koltuk örtüleri ile evinize hem şıklık, koltuklarınıza koruma sağlayabilirsiniz. Evde evcil hayvanı olanlar için ayrıca ideal ve alınması gereken bir üründür.

E-BÜLTEN
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?