Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Halı Ebatı
Ürün Özellikleri
Kumaş Yapısı
Temel Özellikleri
İade ve Değişim
Kargo ve Teslimat
Yıkama Talimatları
Halı Örtüsü Sipariş Verirken Dikkat!
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 4 .
EVLOJİ PATCHWORK HALI ÖRTÜLERİ

Evloji tasarım koleksiyonuna bir yeni ürünü daha ekliyor, Karşınızda Patchwork halı örtüleri. Nostalji sevenler için fırsat Evloji sayesinde evinize geliyor, Birbirinden farklı ve ilginç Patchwork modelleri internet mağazamızda. Eskitme modelli halı örtülerimiz ile gözler daima halınızın üzerinde olacak. Bu modellerin üretim süreleri 7 ile 15 iş gününü bulabilmektedir. Modellerimizin tamamı Patchwork görünümlü olup, dijital baskı makinemizde parça parça basılmaktadır. 

Patch, bildiğiniz gibi yama anlamına gelmektedir. Bizim kültürümüzde ise kırkyama olarak bilinmektedir. Biz bu ürünün şuan örtülerini yapıyoruz, zamanında halı bile yapmak çok emek isteyen bir işti, ozamanlar halı kullanmakta ayrı bir lüks olduğu bilinmekte idi. O zamanda yaşan insanlarımız, kullanmadığı kumaşları birleştirip bu şekilde halılar dokuyorlarmış. Bununda adı Patchwork, bizdeki karşılığı kırkyama olarak bilinen bu halı modelleri olarak yaşantımızda belli bir alana sahip olmuşlardır.

Normal bir Patchwork halı almak oldukça maliyetli bir iştir, halıdan iyi anlayan kullanıcılarımız bu halı modellerinin ne kadar pahalı olduğunu bilirler. Bundan yaklaşık bir sene evvel bu modelleri tasarlamak aklımıza geldi, konu ile alakalı olarak birkaç model çizimi yaptık ve sonunda seri üretime geçebildiğimiz modeller ortaya çıkarttık. Bu halı örtüleri de diğer halı örtüleri ile aynı fiyatta satışa sunulmaktadır. En küçük ölçülü Patchwork halı örtüsü 89,90 TL'den başlamaktadır, halınızın ebatına göre bu ücret artış gösterebilmektedir.

E-BÜLTEN
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?