Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 6 .
EVLOJİ EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ

"İşimiz ev, evimiz Evloji" sloganı ile çıktığımız bu yolda, Petizm.com mağazası Evloji.com'a bağlanmış ve tüm ürünleri burada sergilenmektedir. +10.000'den fazla evcil hayvan ürünümüz bulunmakta olup, internet sitemize yavaş yavaş aktarılmaktadır. Petizm olarak hizmet verdiğimiz petizm.com internet sitemiz kapatılmış olup, evcil hayvan ürünlerimizi de Evloji'nin vitrinlerinde görebileceksiniz. Kedi, Köpek, Kemirgen, Sürüngen, Karınca ve aklınıza gelebilecek her hayvan ile ilgili dilediğiniz tüm ürünleri bulabileceğiniz bir kategori hazırladık. 

Ürünlerimizin ne kadar uygun fiyatlı olduğunu ve aynı gün kargo ile teslimat yapıldığını görebilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği, evcil hayvan ürünü alan müşteriler için önemli bir durumdur, canlarımızı bekletmek tarafımızdan hiçte tasvip edilmeyen bir durumdur. Evloji'de bu sorunlar ortadan tamamen kalkıyor, İstanbul içi aynı gün teslimat seçeneği ile birlikte tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız. Kargolarımız tamamen ücretsiz olup, alıcıdan herhangi bir kargo ücreti temin edilmemektedir.

Her marka mamayı bulabileceğiniz, Royal Canin, Proplan, ND, Acana, Orijen, Hills, Felicia, Spectrum, Prochoice, Profine ve daha bir çok mama markaları Evloji sizlerle buluşturuyor. Mamalarımızdan uygun fiyatlar sizleri yanıltmasın, Evloji her bir mamayı kontrol edip tarafınıza göndermektedir. SKT geçmiş, bozuk ürünlerin satışını kesinlikle yapmamaktayız. Mamalarımız özel depolarımızdan normal sıcaklığında korunmaktadır. İlk gün bize geldiği gibi aynı şekilde o tazelikte mamaları sizlerle iletiyoruz. 

Sitemizin editörlerinden @ozdencan guineapig kemirgen ırkları hakkında birçok araştırmalarda bulunmuş ve guineapig isim hakkını TPE'den almıştır. Birçok insana yararlı olmasını dilediği guineapig.com.tr adresini ücretsiz olarak Guineapig severlerin ilgisine açmıştır. Buradan edindiğimiz ve yaptığımız araştırmalar neticesinde kemirgen ırkı hakknda altın denebilecek bilgilere sahip olduk. En iyi kemirgen mamaları, en çok nelerden hoşlanırlar? hangi ürünleri satın almalıyız? bu gibi birçok bilgiye açık ve net bir şekilde cevap verebilecek bir bilgiye sahibiz.
E-BÜLTEN
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?